Kes me oleme?

Meist

OÜ Karlaane alustas 2002. aastal transpordiga tegeleva ettevõttena. Kuid aastal 2006 hakkasid idanema uued ideed. Hetkel pakub ettevõte peale transpordi veel teenusena katuste pesu ning võimalust tellida ka prügimaju. Samas on meie meeskond alati valmis ette võtma väikesemahulisi ehitus- ja remonditöid (üldehitus).

Ettevõte tegutseb Eestis. Peamine tegevuspiirkond on Tallinn ja selle lähiümbrus, kuid vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele võime teha ka väljasõite teistesse Eestimaa piirkondadesse.

Meie meeskond on orienteeritud põhimõttele „Klient on kuningas.” Seega soovime leida personaalseid lahendusi igale kliendile. Läheneme probleemile koostöös kliendiga, et saavutada maksimaalne kvaliteet ja rahulolu. Oleme kliendisõbralikud ja seega paindlikud hindade suhtes. Kõikidele teostatud töödele ja teenustele anname omapoolse garantii vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele.

meist

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kõige sobivamaid lahendusi, pidada kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest.

Meie meeskonda iseloomustab: